KONST / Litografier / Litografier 13095080
nr 1309 5080
Robert Rahway Zakanitch
(f. 1935), USA
Litografier, 2 st, Studier. Signerade, numrerade 8/75, daterade 1971. Oramade lösa blad. Bladets mått: 38x42 cm respektive 46x60 cm
Robert Rahway Zakanitch, amerikansk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:29:47
23/2 17:08:43
300 kr
24/2 10:24:22
Robert Rahway Zakanitch
Läs mer om Robert Rahway Zakanitch